Best bookmaker bet365 Bonus

Menu

PROGRAM LESKOVAČKOG LETA 2011.
PETAK
17. JUN

1300 Defile KUD-ova penzionera

1400 Festival folklora penzionera

Otvaranje izložbe cveća i prodajne izložbe ptica

2045 Defile mažoretkinja u pratnji orkestra Elvisa Bajramovića

2100 Otvaranje manifestacije i uručenje nagrada povodom desetogodišnjice Leskovačkih mažoretkinja

2115 Koncert vokalne grupe NEVEN

2200 Koncert trija  Balkanske žice

SUBOTA
18. JUN

2015 Koncert rok grupe "Difuzna refleksija"

2115 Koncert učenika OŠ "Vožd Karađorđe"

2145 Teodora fest - DJ MANDE - electro house žurka

NEDELJA
19. JUN

0800 Ribolovačko takmičenje u pecanju na plovak - USR Šaranica, Brestovac

2030 Promocija albuma Blaže Petrova

2115 Koncert Kluba za stara i odrasla lica Biseri pri gerontološkom centru

2200 Koncert KUD-a Penzioner Udruženja penzionera

PONEDELJAK
20. JUN

2030 Oxford school – kolažni program

2115 Na slovo na slovo – scenska igra učenika OŠ "Vuk  Karadžić"

2200 Ciganski Kabare – igraju Ljiljana Stjepanović, Zoran Kovačevski…

UTORAK
21. JUN

2000 Turnir u uličnom basketu – izvlačenje parova

2030 Oxford school – kolažni program

2115 Koncert učenika OŠ "Trajko Stamenković"

2130 Koncert ućenika Muzičke škola Mezzo

2200 Koncert grupe Trik FX

SREDA
22. JUN

Turnir u malom fudbalu - izvlačenje parova

Turnir u uličnom basketu - kvalifikacije

1930 Koncert grupe Sacrament

2030 U susret školi – vrtić “Ciciban“

2115 Čarobna šuma - pozorište za decu “Poletarac” iz Beograda

2200 Revija učenika Škole za tekstil i dizajn

2215 KUD Lemind

ČETVRTAK

23. JUN

Turnir u malom fudbalu - kvalifikacije

Turnir u uličnom basketu - kvalifikacije

2030 Lepo nam je u vrtiću bilo – vrtić “Bambi”

2100 Crvenkapa – vrtić “Kolibri”

2130 Kvartet kvarteta Libero Leskovaačkog kulturnog centra

2230 Orkestar Stari Leskovčani Leskovačkog kulturnog centra

PETAK
24. JUN

Turnir u malom fudbalu - kvalifikacije

Turnir u uličnom basketu - kvalifikacije

2030 Program vrtića “Naše dete”

2050 Crvenkapa - igra Dragoslav Ranđelović

2135 Gipsy unit - arnedby i  regeton grupa

2200 Koncert  KUD Abrašević

SUBOTA
25. JUN

1700 Turnir u evropskom ragbiju Omladinski ragbi klub Morava Gepardi

Turnir u malom fudbalu

Turnir u uličnom basketu

2030 Vuk Boitos mini concert pop muzike

2100 Koncert grupe Mona Liza

2215 Daj mi svoju ženu - komedija kruševačkog pozorišta i trupe “Ara”

NEDELJA
26. JUN

Turnir u malom fudbalu

Turnir u uličnom basketu

2000 Svetski dan borbe protiv narkomanije - (kolažni program)

2030 Pod potpavtakommm potpavtak - predstava Leskovačkog kulturnog centra

2100 Deseta izložba pasa svih rasa – Kinološko društvo Leskovac

2200 Đuka – komedija Ljubiše Barovića; igra Strahinja Barović

PONEDELJAK
27. JUN

Turnir u malom fudbalu

Turnir u uličnom basketu

2015 Medvedova ženidba – vrtić iz Grdelice

2045 Aikido klub Bodygard

2130 Plesni klub Fantasy

2230 Misty jazz quartet
UTORAK
28. JUN

VIDOVDANSKO VEČE - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

Vokalna grupa NEVEN - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

Reči o svečoveku i Vidovdanska beseda – kazuje Nebojša Dugalić - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

Crkveni hor “Sv. Jovan Kukuzelj” - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

Izložba starih jela (CEDOM); izložba ikona - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

Grupa pevača kluba za stara i odrasla lica Biseri - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

Muzički sastav Istočnik iz Knjaževca - Porta crkve Sv. Petke u Rudaru

SREDA
29. JUN

Turnir u malom fudbalu

Turnir u uličnom basketu

2000 Promenadna šetnja bubnjara

2030 I Festival bubnjara Srbije DRUM - DUM FEST - kancelarija za mlade Leskovac
ČETVRTAK

30. JUN

Turnir u malom fudbalu

Turnir u uličnom basketu

2000 Izbor najlepšeg dvorišta i bašti (CEDOM)

2030 OŠ “Vasa Pelagić” - Kad damojed zavoli sladoled

2100 OŠ “Vasa Pelagić” - Mala princeza

2130 OŠ “Vasa Pelagić” - Zona Zamfirova

2145 OŠ “Vasa Pelagić” - Ivkova slava

2200 Made in Holywood – igra Dragan Marjanović Boža
PETAK
01. JUL

Turnir u malom fudbalu

Turnir u uličnom basketu - polufinale

1930 Koncert rok grupe Adamantium

2030 Koncert grupe RAP

2200 Slavomir Mražek: Karol - pozorište iz Kraljeva
SUBOTA
02. JUL

Turnir u malom fudbalu

2000 Finale uličnog basketa

2030 Revija dečjih modela butika Filip

2100 Arsenik i stare čipke, performans mr Aleksandre Perić, slikara

2100 Začarana lepotica – baletska predstava za decu agencije “Više od igre”

2200 Koncert tradicionalne italijanske muzičke grupe Moresca Nova iz Pulje

NEDELJA
03. JUL

Finale turnira u malom fudbalu

2030 Koncert grupe Denis napast

2200 Zatvaranje manifestacije i podela medalja i diploma

2230 Putevi vina - revija modela Kuće mode “Mišić”

The Best bookmaker bet365